Wyspy handlowe – skuteczna alternatywa wobec klasycznych sklepów

Oprócz regałów sklepowych – drewnianych i metalowych prosto od producenta, oferujemy również sprzedaż tzw. wysp handlowych. Są one niezwykle popularnymi rozwiązaniami zarówno w mniejszych supermarketach, jak i większych centrach czy galeriach.

Wyspy handlowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb współczesnych przedsiębiorców. W dobie szeroko rozwiniętej sprzedaży internetowej nie każdy decyduje się na wynajem lokalu pod sklep, który może generować niewielkie przychody. Alternatywą dla tego typu rozwiązania są nowoczesne wyspy sklepowe popularne zarówno w małych supermarketach, jak i większych centrach handlowych czy galeriach. Nie da się ukryć, że są to meble sklepowe umożliwiające ekspozycję oraz sprzedaż towarów na dość niewielkim obszarze. Bez problemu można ustawić je np. w holu galerii, na dworcu lub też w kameralnym osiedlowym centrum handlowym.

Meble na wymiar – poznaj wyspy handlowe Kon-Met!

W odpowiedzi na zróżnicowane oczekiwania Klientów zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stylowych wysp wraz z ladami sklepowymi. Dysponujemy szerokim doświadczeniem, które umożliwia nam korzystanie z innowacyjnych technologii, a także wdrażanie oryginalnych rozwiązań. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie meble na wymiar z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb czy też całej infrastruktury. Wszystkie zlecenia wykonujemy z należytą starannością, z kolei w następstwie różnych okoliczności jesteśmy w stanie dokonać niezbędnych zmian w projekcie. Zastanawiasz się nad wyspą handlową w konkretnym miejscu? Postaw na sprawdzonego producenta mebli sklepowych i ciesz się fantastyczną, a zarazem solidną wyspą już dziś!

Dlaczego warto zdecydować się na wyspę handlową na wymiar?

Cenisz sobie współpracę z profesjonalistami? Zależy Ci na szybkim, a zarazem dokładnym zrealizowaniu Twojego projektu? Dobrze trafiłeś! W Kon-Met zajmujemy się konstruowaniem nowoczesnych wysp sklepowych według wytycznych naszych Klientów. Jeśli nie jesteś pewien, jak powinna dokładnie wyglądać Twoja wyspa, pomożemy Ci z określeniem wymagań oraz podsuniemy wiele oryginalnych rozwiązań. Nie da się ukryć, że wyspy handlowe na wymiar to specyficzne meble, które powinny być przede wszystkim praktyczne. Ograniczona powierzchnia, na której się zwykle znajdują, sprawia, że bardzo ważne jest wykorzystanie niemalże każdego wolnego centymetra. Nasi fachowcy z przyjemnością pomogą Ci zaprojektować wyspę spełniającą nie tylko wymogi przestrzenne, ale również będącą idealnie dopasowaną do Twojego biznesu.

Wyspy handlowe Kon-Met

Produkcja mebli nie ma przed nami żadnych tajemnic, a indywidualne projekty uważamy za świetną okazję do poszerzania horyzontów. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, które obejmuje cały szereg różnych realizacji dla Klientów z Poznania, Wrocławia czy Warszawy. Meble sklepowe to tylko element rozbudowanej oferty, ponieważ z powodzeniem projektujemy, tworzymy i montujemy również wyspy handlowe. Doskonale sprawdzą się one zwłaszcza dla osób niewymagających dużej przestrzeni sprzedażowej lub też takich, które jej po prostu nie potrzebują. Postaw na fachowców z Kon-Met, by cieszyć się praktyczną wyspą handlową na wymiar już dziś. Zapraszamy do kontaktu!