Funkcjonalne i estetyczne meble sklepowe dla aptek oraz przychodni

Zapewniając kompleksowe wyposażenie sklepów, dostarczamy również regały oraz meble sklepowe dla aptek i przychodni. Posiadają sporo miejsca do przechowywania, a także praktyczne szuflady i pojemne szafy.


Meble na wymiar do aptek i przychodni

W firmie Kon-Met specjalizujemy się w produkcji mebli sklepowych na wymiar dla Klientów z Poznania, Warszawy, Wrocławia, jak również innych miast. Wśród naszych realizacji, poza sklepami z zabawkami, hotelami czy butikami odzieżowymi, znajdziesz też przykłady wykonanych zleceń na produkcję mebli i regałów sklepowych dla aptek oraz przychodni. Są to zamówienia szczególnego rodzaju wymagające odpowiednio zaprojektowanych produktów, lecz dzięki wieloletniemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu każde z nich wykonaliśmy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami mebli sklepowych!

Meble sklepowe do przychodni i aptek

Meble i regały sklepowe przeznaczone do aptek, przychodni oraz innych placówek medycznych różnią się od tych projektowanych z myślą choćby o sklepach ze sprzętem sportowym czy butikach. Podobnie jak one muszą być bardzo wytrzymałe, a jednocześnie zapewniać odpowiednią ekspozycję oferowanych produktów. Meble sklepowe do przychodni oraz aptek powinny jednak charakteryzować się przede wszystkim funkcjonalnością. Zajmując się ich produkcją, konieczne jest zatem zadbanie o pojemne szafki, a także szuflady, które zagwarantują farmaceucie lub lekarzowi łatwy dostęp do leków bądź dokumentacji medycznej.

Praktyczne meble sklepowe od Kon-Met

Meble sklepowe oferowane w naszej firmie cechują się praktycznością, która ma szczególne znaczenie w aptekach. W tego rodzaju placówkach przechowuje się bowiem znaczącą ilość suplementów diety, wyrobów medycznych oraz leków wydawanych zarówno na receptę, jak i bez niej. Z tego powodu meble sklepowe od Kon-Met pozwalają na ich wygodne przechowywanie, a także odpowiednie uporządkowanie. Jest to też ważne w przychodniach, gdzie w szufladach oraz szafkach umieszcza się na przykład specjalistyczne przyrządy czy karty pacjentów.

Specyficzna kolorystyka mebli do przychodni

W Kon-Met oferujemy produkcję mebli na wymiar zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Klienta. Realizujemy zlecenia na wykonanie umeblowania w rozmaitych kształtach, rozmiarach oraz kolorach. W przypadku produktów przeznaczonych do przychodni lub aptek najpowszechniejsze są jednak meble sklepowe w kolorze białym, szarym albo błękitnym. Wiąże się z to z podświadomym wpływem, jaki te barwy wywierają na człowieka. Wnętrza utrzymane we wspomnianej kolorystyce kojarzą się bowiem z czystością, a także sterylnością. Z tego powodu białe, szare bądź błękitne meble sklepowe sprawiają, że pacjent przebywający w placówce medycznej ma poczucie bezpieczeństwa i wysokiego poziomu higieny, co jest niezbędne w aptekach oraz przychodniach.

Oferta producenta mebli sklepowych do aptek i przychodni

Wykonujemy nowoczesne meble sklepowe do aptek i przychodni, które będą służyć Ci przez wiele lat. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym, a dzięki współpracy z wykwalifikowanymi lakiernikami jesteśmy w stanie dostarczać produkty najwyższej jakości. Nasza oferta mebli sklepowych przeznaczona jest dla Klientów z Poznania, Wrocławia, Warszawy, ale nie tylko. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!